Łącznik krzyżowy podwójny bez piktogramu, (moduł), Simon 24, IP20, 10AX, grafitowy mat
NW7/2.01/X/38
cena katalogowa bez VAT
Gdzie kupić
Dodaj do ulubionych
Dodaj do schowka
Dane podstawowe
  1. Seria: Simon 24
  2. Nazwa produktu/Rodzaj: łącznik krzyżowy podwójny bez piktogramu
  3. Kolor: grafitowy mat
  4. RAL (zbliżony): RAL 7012
  5. Typ produktu: moduł
  6. Prąd znamionowy świetlówkowy: 10 AX
  7. Napięcie znamionowe: 250 V
  8. Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: szybkozłącza
  9. Stopień ochrony IP: IP20
Dane szczegółowe
  1. Klasa ETIM: EC001590 Łącznik instalacyjny
  2. Nadruk/Piktogram: brak
  3. Rodzaj materiału: tworzywo sztuczne,
    PC,
    bezhalogenowe
  4. Zabezpieczenie powierzchni: lakierowanie
  5. Wykończenie powierzchni: matowe
  6. Sposób montażu [ETIM]: montaż podtynkowy
  7. Sposób mocowania: pazurki / wkręty
  8. Wysokość produktu: 76.3 mm
  9. Szerokość produktu: 76,3 mm
  10. Głębokość produktu: 38 mm
  11. Głębokość wbudowania: 26,5 mm