Kontakt-Simon

Dla nowego Instalatora

Jeśli zajmujesz się montażem osprzętu elektroinstalacyjnego, prowadzisz własną działalność w tej branży i chciałbyś poszerzyć swoją wiedzę na temat produktów Kontakt-Simon, wpisz poniżej dane umożliwiające kontakt.
Posłużą one Doradcy techniczno-handlowemu Kontakt-Simon do dostarczenia bezpłatnego pakietu niezbędnych materiałów, w skład którego wchodzą:


Katalog produktów Kontakt-Simon

Profesjonalne spodnie robocze Kontakt-Simon

Poziomica do puszek wielokrotnych montowanych w płytach kartonowo-gipsowych

Powyższe zestawy nie są wysyłane, są dostarczane przez Doradcę techniczno-handlowego, który weryfikuje zasadność ich przekazania. Tylko instalatorom.

Podany powyżej e-mail będzie jednocześnie Twoim loginem
Wyrażam zgodę w rozumieniu ustawy z dnia 29 sierpnia 1997r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2014 r. , Poz. 1182 z późn. zm.) na przetwarzanie moich danych osobowych przez Kontakt-Simon S.A., w celu realizacji akcji promocyjnej. Oświadczam, że zostałem/am poinformowany/a o prawie wglądu do danych i prawie ich poprawiania. Organizator zbiera dane na zasadzie dobrowolności. Administratorem danych osobowych jest Kontakt-Simon S.A., z siedzibą przy ulicy Bestwińskiej 21, 43-500 Czechowice-Dziedzice. Zapoznałem/am się z powyższym oświadczeniem i akceptuję regulamin dostępny na stronie internetowej promocji.
Wyrażam zgodę na otrzymywanie od firmy Kontakt-Simon S.A., w formie poczty elektronicznej, informacji dotyczących zmian cen, wprowadzania nowych wyrobów i innych wydarzeń związanych z wzajemną współpracą.