Miniwieże serii KT

Miniwieże dwustronne KT są idealnym rozwiązaniem w przypadku potrzeby doprowadzenia instalacji do odbiorników umieszczonych na środku pomieszczeń.

Dzięki zastosowaniu aluminium i konstrukcji stalowej oraz niewielkiej wysokości, miniwieże mogą być z powodzeniem stosowane w miejscach wymagających solidnych i estetycznych rozwiązań.

Miniwieże KT występują w wersji dwustronnej na 4, 8 lub 12 modułów K45 (45x45mm). Poszczególne wersje mają jeden, dwa lub trzy poziomy, na których montuje się gniazda.

 

Integracja z kanałami

Miniwieże mogą być montowane bezpośrednio do podłoża lub przy pomocy dedykowanych podstaw DCS służących jednocześnie, jako podstawy do wprowadzenia instalacji kanałami podłogowymi DCS ALU.

Wygodna instalacja

Boki miniwież wykonane są tak, aby gniazda instalowane z każdej ze stron tworzyły zestaw montowany na koniec w miniwieży. Taka konstrukcja ułatwia także późniejsze serwisowanie lub modyfikację gniazd w miniwieży.

Miniwieża z daszkiem

Dostępna jest miniwieża na 4 moduły K45 z daszkiem zabezpieczającym gniazda i wtyczki przed uszkodzeniem. Takie rozwiązanie ma znaczenie w miejscach, w których gniazda i wtyczki narażone są na uszkodzenia poprzez przypadkowe kopnięcie lub nadepnięcie.