Szanowni Państwo!

Zacznę dość przewrotnie – jeśli już weszliście na naszą stronę i chciało się Wam kliknąć w zakładkę „Misja firmy” oznacza to sukces naszej polityki komunikacji, gdyż w przeogromnym oceanie Internetu zainteresowaliśmy Was właśnie naszą firmą.

Nie jest dziełem przypadku, że Kontakt-Simon należy od wielu lat do najszybciej rozwijających się przedsiębiorstw branży elektrotechnicznej. Przede wszystkim nauczyliśmy się słuchać i reagować na Wasze potrzeby. Nasze platformy komunikacji poczynając od Centrum Obsługi Klienta, przez naszych Przedstawicieli po Facebook i aplikacje mobilne są stale do Waszej dyspozycji. Reagujemy na Wasze potrzeby mając za sobą nie tylko ponad 100 lat doświadczeń na polskim rynku, ale także korzyści płynące z przynależności do międzynarodowej grupy.

Szerokie spojrzenie na świat, pozwala nam tworzyć w miejsce wyizolowanych produktów całościowe rozwiązania odpowiadające kompleksowo na potrzeby naszych klientów indywidualnych, deweloperów, firm zarządzających biurowcami oraz hotelami.

Zachęcam aby rzucić okiem na zakładkę ROZWIĄZANIA, przejrzeć "Katalog inspiracji", czy obejrzeć zalety produktów. Ta strona jest zbudowana z myślą o Was, po to aby zapewnić Wam komfort i wygodę, gdyż zadowolenie naszych Klientów to najważniejsza wartość jaką od lat kierujemy się w naszej działalności.

Wojciech Steinert
Dyrektor Naczelny Kontakt-Simon S.A.