Obudowy natynkowe CIMA PRO

Obudowy natynkowe CIMA PRO to idealne rozwiązanie dla obiektów biurowych, punktów handlowo-usługowych, szkół, hoteli oraz miejsc, w których istotny jest prosty i szybki dostęp do mediów.

Obudowy natynkowe CIMA PRO występują w 4 rozmiarach na 1, 2, 3 i 4 modułów CIMA (108x52). Po zastosowaniu adapterów do modułów K45 istnieje możliwość montażu od 2 do 8 modułów w rozmiarze 45x45mm.

Dostępne są 3 wersje kolorystyczne obudów: biała, szary grafit oraz aluminium.

 

Obudowy natynkowe CIMA PRO mogą być wyposażone w opcjonalne adaptery do kanałów lub rurek instalacyjnych służące do estetycznego wprowadzenia instalacji do obudów.

Obudowy mogą być także wyposażone w plakietkę pod aparaturę modułową np. do bezpośredniego zabezpieczenia gniazd oraz w moduły multimedialne K45 po zastosowaniu dedykowanych adapterów CIMA.

Łączenie obudów

Obudowy natynkowe CIMA PRO można ze sobą łączyć, dzięki czemu możliwa jest dodatkowa rozbudowa instalacji w przypadku zapotrzebowania na dodatkowe punkty przyłączeniowe.

Pokrywy boczne

Obudowy natynkowe CIMA PRO występują w wersji z pokrywami bocznymi lub bez. Pokrywy boczne można dodatkowo domówić np. w innym kolorze, w celu budowy zestawu np. aluminiowo-grafitowego.