Ofiblok LINE

Bloki zasilające OFIBLOK LINE umożliwiają tworzenie zestawów gniazd elektrycznych, teleinformatycznych i multimedialnych w blatach stołów i biurek oraz w meblach.

Konstrukcja bloków ułatwia dostęp do potrzebnych mediów w miejscu pracy.

OFIBLOKI LINE występują w rozmiarze na 4 i na 6 modułów K45 (45 x 45 mm). Dostępna jest wersja z wprowadzeniem instalacji poprzez pokrywy boczne oraz przez przepusty w dnie profilu w przypadku grubszych blatów uniemożliwiających wprowadzenie boczne instalacji.

Ramka OFIBLOK LINE wykonana jest ze stali chromowanej szczotkowanej.

 

Integracja w blacie

Dzięki estetycznemu wykończeniu oraz delikatnym liniom, OFIBLOK LINE znajduje zastosowanie w nowoczesnych meblach biurowych.

Konfiguracja

W celu kompletacji OFIBLOKA LINE należy dobrać odpowiednią podstawę do montażu gniazd oraz metalową ramkę wykończeniową OFIBLOK LINE.

W profilu podstawy można montować dowolne wyposażenie w standardzie K45 w ilości 4 lub 6 sztuk w zależności od wersji OFIBLOKA.

Kolorystyka

W OFIBLOKU LINE można zastosować gniazda i plakietki K45 w wersji grafitowej, białej lub aluminiowej. Dzięki temu możliwe jest dobranie odpowiedniego wykończenia dopasowanego do kolorystyki stołu.

Uchwyt montażowy

W celu zamontowania OFIBLOKA LINE w blacie stołu, który uniemożliwia użycia wkrętów np. ze szkła, kamienia itp., należy zastosować dedykowany uchwyt KSF7.

Standardowo ramka OFIBLOK LINE montowana jest poprzez przykręcenie do blatu wkrętami przez otwory w bocznej krawędzi ramki.