Strefa funkcjonalności

 1. Łączniki
 2. Gniazda wtyczkowe
 3. Ramki
 4. Ładowarki USB
 5. Ściemniacze
 6. Sterowanie roletami
 7. Termoregulatory
 8. Muzyka i dźwięk
 9. Podświetlenie schodów, korytarzy
 10. Gniazda antenowe, głośnikowe i HDMI
 11. Gniazda teleinformatyczne
 12. Produkty uzupełniające
 13. Sterowniki i panele dotykowe
 14. Osprzęt sterowany smartfonem

Strefa produktów

Osprzęt elektroinstalacyjny
Osprzęt elektroinstalacyjny
Systemy rozprowadzania energii
Systemy rozprowadzania energii

Strefa narzędzi

Konfigurator osprzętu
Konfigurator osprzętu
Konfigurator puszek podłogowych
Konfigurator puszek podłogowych
E-katalog
E-katalog
Konfigurator Simon 100
Konfigurator Simon 100

Strefa wsparcia

 1. Gdzie możesz kupić nasze produkty?

  Jeśli znasz produkty Kontakt-Simon i chcesz je kupić nie wychodząc z domu, koniecznie poznaj nasze partnerskie sklepy internetowe. A może wolisz odwiedzić sklep stacjonarny? Pomożemy Ci znaleźć punkt sprzedaży znajdujący się w Twojej okolicy.

 2. Klub Sprzedaży

  Nasze produkty są w ofercie Twojego sklepu? Jeśli tak, wstąp do Klubu Sprzedaży Kontakt-Simon. Kliknij i sprawdź, co zyskujesz przystępując do Klubu.

 3. Jesteś Instalatorem?

  Zajmujesz się montażem osprzętu elektroinstalacyjnego? Zobacz jakie promocje przygotowaliśmy dla Ciebie. Kliknij i zarejestruj się!.

 4. Strefa Projektanta

  Jak najlepiej dostosować nasz asortyment do potrzeb inwestycji? Poznaj program wsparcia projektantów i architektów. Pobierz modele BIM, SketchUp, 3ds, rysunki CAD lub obejrzyj tutoriale. Zapraszamy do Strefy Projektanta.

 5. Materiały i wsparcie

  Pobierz cenniki, karty katalogowe i katalogi w formacie PDF. Skorzystaj z konfiguratorów osprzętu i puszek podłogowych. Znajdź produkt w odpowiedniej kolorystyce. A może chcesz skorzystać z aplikacji mobilnej?

 6. Social Media. Dołącz do nas!

  Projektujesz lub urządzasz wnętrza wykorzystując osprzęt Kontakt-Simon? Pochwal się swoimi realizacjami. Oznacz nas na swoim profilu (FB lub Instagram) hashtagiem #pokażswójkontakt, a my skontaktujemy się z Tobą i zaprezentujemy realizację na naszej stronie WWW oraz social mediach.

#pokażswójkontakt

#pokażswójkontakt

 
 

Wypełniając poniższy formularz bierzesz udział w Akcji #pokażswójkontakt, której celem jest pokazanie aranżacji wnętrz zawierających produkty firmy Kontakt-Simon.

Regulamin dostępny jest tutaj.

W celu uzyskania dodatkowych informacji skontaktuj się z nami wysyłając mail na adres: pokazswojkontakt@kontakt-simon.com.pl

Zgodnie z Ogólnym Rozporządzeniem o Ochronie Danych (RODO) informujemy, że Administratorem danych osobowych Uczestników jest Kontakt-Simon S.A., z siedzibą w Czechowicach-Dziedzicach, kod pocztowy 43-500, ul. Bestwińska 21. W sprawach dotyczących przetwarzania danych osobowych można kontaktować się z Inspektorem Ochrony Danych pod adresem e-mail: iod@kontakt-simon.com.pl lub listownie na adres siedziby spółki. Dane osobowe Uczestników Akcji mogą być przetwarzane przez Organizatora w celu przeprowadzenia akcji, oznaczenia autorstwa, kontaktu, dochodzenia ewentualnych roszczeń, na podstawie art. 6 ust. 1 lit. a, f RODO. Dane osobowe Uczestników będą przetwarzane do momentu wniesienia sprzeciwu lub wycofania zgody, chyba że przepisy szczegółowe wskazują inaczej. Dane mogą zostać udostępnione firmom obsługującym systemy informatyczne Administratora, hostingodawcy, dostawcy poczty e-mail oraz innym podmiotom udzielającym Administratorowi wsparcia zgodnie z zawartymi umowami, a także odbiorcom, którzy są do tego upoważnieni na podstawie przepisów prawa. Podanie danych osobowych jest dobrowolne ale niezbędne do wzięcia udziału w akcji. Osoby, których dane osobowe są przetwarzane przez Administratora mają prawo dostępu do treści swoich danych, prawo do ich sprostowania, usunięcia, ograniczenia przetwarzania, prawo do przenoszenia danych, prawo wniesienia sprzeciwu, o ile nie zabraniają tego inne przepisy prawa, prawo do cofnięcia zgody w dowolnym momencie bez wpływu na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie zgody przed jej cofnięciem. Mają one również prawo wniesienia skargi do Prezesa Urzędu Ochrony Danych Osobowych, gdy uznają, iż przetwarzanie danych osobowych narusza przepisy prawa. Przetwarzane przez Administratora dane osobowe nie będą przekazywane do państwa trzeciego, czyli poza Europejski Obszar Gospodarczy (EOG), za wyjątkiem możliwego transferu poza EOG w ramach serwisów społecznościowych (realizowanego na podstawie standardowych klauzul umownych). Dane osobowe nie będą przetwarzane przez Administratora w celu zautomatyzowanego podejmowania decyzji.
Formularz wykorzystuje reCAPTCHA Google Polityka prywatności. Warunki użytkowania.