Katalog inspiracji

Przestrzeń biurowa

Przestrzeń biurowa powinna zapewnić pracownikowi wszystkie niezbędne narzędzia do pracy, przy jednoczesnej optymalizacji kosztów. Dla uzyskania jak najwyższej efektywności potrzebne są rozwiązania ergonomiczne i bezpieczne, które pozwolą na realizację nawet największych wyzwań. Propozycje Kontakt-Simon umożliwią maksymalne wykorzystanie dostępnej przestrzeni biurowej, zapewniając komfort i wygodę.

Przestrzeń hotelowa

Rozwiązania systemowe w hotelach powinny zapewniać gościom komfort i bezpieczeństwo. Istotne są także ułatwienia codziennej pracy personelu, które pozwolą oszczędzić energię elektryczną i czas. Kontakt-Simon dostosował swoją ofertę również do tak zróżnicowanych potrzeb.

Przestrzeń mieszkalna

W naszych domach otaczamy się coraz większą liczbą urządzeń i przedmiotów elektrycznych. Chcemy, aby były one wygodne, bezpieczne i dopasowane do naszych potrzeb, a także energooszczędne i przyjazne środowisku. Rozwiązania Kontakt-Simon spełniają wszystkie te wymogi z jednoczesnym zachowaniem estetyki wnętrz.

Salon samochodowy

Myśląc o designie nie powinniśmy skupiać się wyłącznie na wyglądzie, ale również na funkcjonalności. Troska o każdy szczegół wpłynie pozytywnie na wizerunek i rozpoznawalność marki. Z rozwiązaniami systemowymi Kontakt-Simon zadbanie o komfort klientów i wygodę pracowników, przy jednoczesnym dopasowaniu do wystroju wnętrz, nie stanowi problemu.