Minikolumny serii ALC

Minikolumny ALC są praktycznym rozwiązaniem problemu zasilania w miejscu pracy. Dzięki swoim wymiarom i funkcjonalności gwarantują prostą i pewną obsługę przez użytkowników.

Minikolumny stanowią alternatywę do rozwiązań podpodłogowych w obiektach, w których instalacja jest wykonywana po wylaniu podłóg, lub gdy ingerencja w strukturę podłoża jest niemożliwa.

Minikolumny ALC  występują w wersji jednostronnej lub dwustronnej. W wersji jednostronnej możliwy jest montaż od 2 do 5 modułów SIMON 500 (100x50mm) lub CIMA (108x52mm), w wersji dwustronnej od 4 do 10 modułów SIMON 500 lub CIMA. 

Po zastosowaniu dedykowanych adapterów do modułów K45 (45x45mm) możliwy jest montaż od 4 do 10 modułów K45 w wersji jednostronnej oraz od 8 do 20 modułów K45 w wersji dwustronnej.

 

Kolorystyka

Minikolumny ALC występują w wersji aluminiowej z wykończeniem grafitowym lub wersji całej białej.

Wersja biała dostępna jest na zamówienie.

Montaż

Minikolumny dostarczane są w komplecie wraz z pokrywą górną, podstawą, maskownicą postawy oraz z wkrętami i kołkami do montażu.

Do minikolumn należy dodatkowo domówić suporty z maskownicą do modułów SIMON 500 lub CIMA oraz w przypadku montażu modułów K45 dodatkowe adaptery.