NW31.01/38
Łącznik potrójny, (moduł), Simon 24, IP20/IP44, 10AX, grafitowy mat
NW31.01/49
Łącznik potrójny, (moduł), Simon 24, IP20/IP44, 10AX, czarny mat
NW31.01/38
Dane podstawowe
- Seria: Simon 24
- Nazwa produktu/Rodzaj: łącznik potrójny
- Kolor: grafitowy mat
- RAL (zbliżony): RAL 7012
- Typ produktu: moduł
- Prąd znamionowy świetlówkowy: 10 AX
- Napięcie znamionowe: 250 V
- Rodzaj podłączenia / Typ zacisku: szybkozłącza
- Stopień ochrony IP: IP20/IP44
Dane szczegółowe
- Klasa ETIM: EC001590 Łącznik instalacyjny
- Nadruk/Piktogram: brak
Rodzaj materiału:
tworzywo sztuczne,
PC,
bezhalogenowe - Zabezpieczenie powierzchni: lakierowanie
- Wykończenie powierzchni: matowe
- Sposób montażu [ETIM]: montaż podtynkowy
- Sposób mocowania: pazurki / wkręty
- Wysokość produktu: 76.3 mm
- Szerokość produktu: 76,3 mm
- Głębokość produktu: 38 mm
- Głębokość wbudowania: 26,5 mm