Przedstawiciele handlowi

Region 05 Region 02 Region 04 Region 06 Region 07 Region 09 Region 01 Region 03 Region 12 Region 08 Region 10 Region 11

Wybierz region na mapie

mapa przedstawicieli

01

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

DYREKTOR MAKROREGIONU (01, 02, 03)
Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (01, 02)
Krzysztof Nalewaja
E-mail: knalewaja@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 981

DORADCA BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (01, 02, 03)
Bartosz Żołądkiewicz
E-Mail: bz@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 908

02

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Robert Borejszo
E-mail: rborejszo@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 603 950 945

DYREKTOR MAKROREGIONU (01, 02, 03)
Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (01, 02)
Krzysztof Nalewaja
E-mail: knalewaja@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 981

DORADCA BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (01, 02, 03)
Bartosz Żołądkiewicz
E-Mail: bz@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 908

03

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Paweł Kurant
E-mail: pkurant@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 609 100 566

DYREKTOR MAKROREGIONU (01, 02, 03)
Grzegorz Cuperek
E-mail: gcuperek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 977

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (03)
Jakub Kuczma
E-mail: jkuczma@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 972

DORADCA BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (01, 02, 03)
Bartosz Żołądkiewicz
E-Mail: bz@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 908

04

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

DYREKTOR MAKROREGIONU (04, 05, 06)
Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (04, 05)
Andrzej Mróz
E-mail: amroz@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 609 501 107

DORADCA BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (04, 05, 06)
Rafał Kleinschmidt
Telefon: +48 607 120 477
E-Mail: rkleinschmidt@kontakt-simon.com.pl

05

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Dariusz Pawłowski
E-mail: dpawlowski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 801 505

DYREKTOR MAKROREGIONU (04, 05, 06)
Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (04, 05)
Andrzej Mróz
E-mail: amroz@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 609 501 107

DORADCA BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (04, 05, 06)
Rafał Kleinschmidt
Telefon: +48 607 120 477
E-Mail: rkleinschmidt@kontakt-simon.com.pl

06

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Radosław Skawski
E-mail: rskawski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 605 337 728

DYREKTOR MAKROREGIONU (04, 05, 06)
Karol Jezierski
E-mail: kjezierski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 971

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (06)
Wojciech Bielenia
E-mail: wbielenia@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 691 112 860

DORADCA BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (04, 05, 06)
Rafał Kleinschmidt
Telefon: +48 607 120 477
E-Mail: rkleinschmidt@kontakt-simon.com.pl

07

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Fabian Kubiak
E-mail: fkubiak@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

DYREKTOR MAKROREGIONU (07, 08, 09)
Fabian Kubiak
E-mail: fkubiak@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (07, 09)
Marcin Śmietański
E-mail: msmietanski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 609 601 359

08

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Piotr Duda
E-mail: pduda@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 800 851

DYREKTOR MAKROREGIONU (07, 08, 09)
Fabian Kubiak
E-mail: fkubiak@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (08)
Mariusz Jasiński
E-mail: mjasinski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 691 441 779

09

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Adam Ramisz
E-mail: aramisz@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 974

DYREKTOR MAKROREGIONU (07, 08, 09)
Fabian Kubiak
E-mail: fkubiak@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 607 238 778

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (07, 09)
Marcin Śmietański
E-mail: msmietanski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 609 601 359

10

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Artur Załęski
E-mail: azaleski@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 800 350

DYREKTOR MAKROREGIONU (10, 11, 12)
Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (10, 11 -część mapy z Krakowem)
Maciej Korman
E-mail: mkorman@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 406 640

SZEF BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (10, 11, 12)
Marcin Oleszczuk
E-mail: moleszczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 691 111 254

11

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973

DYREKTOR MAKROREGIONU (10, 11, 12)
Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (10, 11 -część mapy z Krakowem)
Maciej Korman
E-mail: mkorman@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 406 640

SZEF BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (10, 11, 12)
Marcin Oleszczuk
E-mail: moleszczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 691 111 254

12

KONTAKT DO REGIONALNEGO PRZEDSTAWICIELA HANDLOWEGO:

Marcin Pasierbek
E-mail: mpasierbek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 476 084

DYREKTOR MAKROREGIONU (10, 11, 12)
Sylwester Czuk
E-mail: sczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 973

DORADCA TECHNICZNO-HANDLOWY (12, 11 -część mapy z Katowicami)
Wiesław Wilczek
E-mail: wwilczek@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 601 709 976

SZEF BIURA OBSŁUGI PROJEKTÓW (10, 11, 12)
Marcin Oleszczuk
E-mail: moleszczuk@kontakt-simon.com.pl
Telefon: +48 691 111 254