Najnowsze filmy

 1. 6:45
  To proste!
  Konfigurator osprzętu Kontakt-Simon
  opublikowany: 01.06.2020
  Poznaj konfigurator osprzętu firmy Kontakt-Simon. Narzędzie, które umożliwia szybki i łatwy wybór osprzętu elektroinstalacyjnego dla dowolnej inwestycji.
 2. 4:28
  To proste!
  Konfigurator puszek podłogowych Kontakt-Simon
  opublikowany: 01.04.2020
  Nowy konfigurator puszek podłogowych Kontakt-Simon to szybkie i intuicyjne narzędzie, pomagające w konfiguracji puszek podłogowych, metodą przeciągnij i puść. Krok po kroku konfigurator podpowie Ci, jak tworzyć zestawy, kompletując puszkę podłogową. Już nigdy nie pominiesz żadnego elementu z zestawu. Opracujesz i zapiszesz wiele konfiguracji dla dużych inwestycji, np. kilkanaście oddzielnych pomieszczeń biurowych z różnymi konfiguracjami puszek. Wydrukujesz elementy konfigurowanego zestawu (modułów w puszkach). Ułatwisz pracę instalatorowi, wskazując kolejność montażu wyposażenia.Narzędzie oferuje pełne odwzorowanie rzeczywistych produktów!Zestawy zapiszesz w plikach PDF i Excel.
 3. 3:38
  Co nowego w Kontakt-Simon?
  Łączniki dotykowe Simon 54 Touch. Prezentacja serii Kontakt-Simon.
  opublikowany: 27.03.2020
  Simon 54 Touch to nowoczesne łączniki dotykowe. Gładka forma szklanych ramek skrywa elektroniczne sterowniki, które zastępują standardowe klawisze. Seria daje możliwość tworzenia praktycznych zestawów wielokrotnych z tradycyjnym osprzętem np. z gniazdem zasilającym, ściemniaczem, czy ładowarką USB. Projektując produkty Simon 54 Touch wykorzystaliśmy szkło znane z serii Simon 54 Nature, żeby zachować spójność naszej kolekcji ramek dekoracyjnych. Zalety serii: Nowoczesne dotykowe sterowniki do załączania światła i sterowania roletami Simon 54 Touch zastępują tradycyjne mechaniczne rozwiązania z klawiszami. Dla ułatwienia podłączenia, na boku każdego mechanizmu rozrysowany jest schemat. Zastosowanie hartowanego szkła i kolorystyki z serii Simon 54 Nature zapewnia spójność wzornictwa zamontowanego osprzętu. W ofercie Simon 54 Touch dostępne są panele do tworzenia zestawów wielokrotnych z modułami pochodzącymi z serii Simon 54. Pole dotykowe podświetlane jest niebieską diodą LED (podświetlenie można wyłączyć).
 4. 3:19
  3 minuty w kontakcie
  Kontakt-Simon - 3 Minuty w Kontakcie - Simon 54, centralne sterowanie roletami.
  opublikowany: 29.01.2020
  Simon 54. Centralne sterowanie roletami. Nowe elektroniczne przyciski żaluzjowe Kontakt-Simon zapewniają większą wygodę w sterowaniu roletami.Elektronika zastosowana w sterowniku lokalnym pozwala na programowanie: – „długości” rolety – nie trzeba trzymać przycisku cały czas, aż do całkowitego opuszczenia lub podniesienia rolety, – pozycji ulubionej rolety – roleta podniesie/opuści się do zaprogramowanej pozycji, np. kiedy chcemy tylko częściowo zasłonić okno. Dzięki zastosowaniu sterownika grupowego możliwe jest podnoszenie i opuszczanie kilku rolet jednocześnie z jednego miejsca. Sterownik może obsługiwać rolety z jednego pomieszczenia (np. salonu) lub grupy pomieszczeń (np. parteru, piętra czy najbardziej nasłonecznionych pokojów). Montując sterownik przy łóżku w sypialni lub przy kanapie w salonie, możesz opuszczać i podnosić rolety bez konieczności przerywania odpoczynku.
 5. 2:1
  Kontakt-Simon S.A.
  Kontakt-Simon S.A. Producent osprzętu elektroinstalacyjnego.
  opublikowany: 22.10.2019
  Produkujemy przede wszystkim osprzęt elektroinstalacyjny: gniazda, łączniki, puszki podłogowe oraz praktyczne elementy elektroniczne. Łączą one funkcjonalność z wysoką estetyką, znajdując zastosowanie w domach, biurach, budynkach przemysłowych i użyteczności publicznej. Nasza oferta obejmuje także zdalnie sterowane łączniki, moduły świecące LED, czujniki gazu i zalania oraz sensory do obsługi systemów KNX.
 6. 8:43
  Kontakt-Simon S.A.
  Jak podłączyć sterowniki roletowe serii Simon 54. Kontakt-Simon.
  opublikowany: 12.02.2019
 7. 1:38
  To proste!
  Jak podłączyć gniazdo antenowe typu F, podwójne. Kontakt-Simon. To proste!
  opublikowany: 21.11.2018
  Montaż gniazda antenowego typu F (podwójnego). Produkt pasuje do ramek Simon 54 NATURE oraz Simon 54 PREMIUM. W odcinku, osprzęt montujemy w ramce 1-krotnej (Beton, SZORSTKA PRZYJAŹŃ) serii Simon 54 NATURE. Kontakt-Simon. To proste!
 8. 1:30
  To proste!
  Jak podłączyć łącznik jednobiegunowy Simon82. Kontakt-Simon. To proste!
  opublikowany: 20.11.2018
  Montaż łącznika jednobiegunowego Simon 82. Produkt pasuje do ramek Simon 82 NATURE oraz Simon 82 DETAIL. Osprzęt wyposażono w rozwiązanie "1click - włóż i dociśnij", jedyny mechanizm na rynku nie wymagający zdejmowania izolacji z przewodów (dla przewodów o przekroju od 1 do 2,5 mm2). W odcinku, osprzęt montujemy w ramce Select (grafit, podstawa chrom) serii Simon 82 DETAIL. Kontakt-Simon. To proste!
 9. 1:45
  Seria Simon 82 Detail
  Kontakt-Simon. Seria Simon 82 Detail.
  opublikowany: 03.07.2018
  Najbardziej charakterystycznym elementem tej serii jest unikalny kształt podstawy, który sprawia, że produkt „wychodzi ze ściany” w otaczającą go przestrzeń. To kolorowy detal wykonany z metalu lub drewna, który sprawia, że ta seria różni się od innych. Dwie linie ramek: Original i Select to produkty różniące się materiałem i wykończeniem.
 10. 1:20
  To proste!
  Jak podłączyć ładowarkę 2 x USB serii Simon 54. Kontakt-Simon. To proste!
  opublikowany: 06.04.2018
  Montaż ładowarki 2 x USB serii Simon 54. Produkt pasuje do ramek Simon 54 NATURE, Simon 54 PREMIUM. W odcinku, osprzęt montujemy w ramce betonowej (Funda Mente) serii Simon 54 NATURE. Kontakt-Simon. To proste!
 11. 1:35
  To proste!
  Jak podłączyć moduł bluetooth serii Simon 82. Kontakt-Simon. To proste!
  opublikowany: 06.04.2018
  Montaż modułu bluetooth serii Simon 82 w ramce Simon 82 DETAIL. Prezentujemy podłączenie głośników (sprzedawanych osobno) oraz montaż całego zestawu. Produkt pasuje do ramek Simon 82 DETAIL oraz Simon 82 NATURE. Kontakt-Simon. To proste!
 12. 3:38
  3 minuty w kontakcie
  Kontakt-Simon - 3 Minuty w Kontakcie - Ramki Simon 54
  opublikowany: 08.09.2017
  Simon 54 to seria nowoczesnych łączników i gniazdek. Jak prosto i szybko montuje się ramki z tej serii i jaką kolorystykę mamy do wyboru? Wybierz swój ulubiony materiał - beton, szkło, plastik lub drewno! Zobacz kolejny odcinek serii "3 Minuty w Kontakcie"!
 13. 4:59
  Kontakt-Simon S.A.
  Kontakt-Simon - Produkcja łącznika światła
  opublikowany: 25.04.2016
 14. 3:29
  3 minuty w kontakcie
  Kontakt Simon - 3 Minuty w Kontakcie - Teleblok, Simon Connect
  opublikowany: 06.11.2013
  Teleskopowy blok zasilający TELEBLOK, stał się popularnym produktem meblowym na salach konferencyjnych. Umożliwia wysuwanie i chowanie gniazd umieszczonych w blacie. A może TELEBLOK zamontowany w szafce kuchennej? TELEBLOKI znajdują zastosowanie także w nowoczesnych kuchniach. Montowane są w wyspach kuchennych lub w szafkach wiszących, po odwróceniu w pionie.
 15. 3:3
  3 minuty w kontakcie
  Kontakt Simon - 3 Minuty w Kontakcie - Multimedia, Simon 54 Premium
  opublikowany: 15.07.2013
  Simon 54 Premium - nowoczesna linia osprzętu elektroinstalacyjnego oparta o nowe, niezawodne i przyjazne w montażu mechanizmy. Jak działa? Jak wygląda montaż urządzeń z tej serii? Sprawdź w pierwszym odcinku serii "3 Minuty w Kontakcie"!