Simon 54 GO
Simon 54 GO to gama nowoczesnych sterowników przyciskowych kontrolowanych smartfonem przez sieć Wi-Fi.
Standardowa obsługa oświetlenia, rolet i innych urządzeń poprzez klawisz sterownika elektronicznego, została wzbogacona o funkcjonalność kontroli za pomocą urządzeń mobilnych takich jak smartfony czy tablety.

Kontroluj klasycznie

używając klawisza sterownika.

Kontroluj smartfonem

przy pomocy aplikacji dostępnej na systemy Android i iOS.

Kontroluj głosowo

Kompatybilne z Amazon Alexa oraz Google Assistant.

Wystarczy jedynie Twój domowy router Wi-Fi aby sterować oświetleniem, roletami i innymi urządzeniami za pomocą smartfonu lub tabletu i produktów Simon 54 GO.

Funkcjonalności

Kontroluj ze świata
Używaj harmonogramów
Włączaj na czas
Łącz sterowniki między sobą
Łatwo konfiguruj
Dołączaj kolejne sterowniki
Udostępniaj innym
Działaj także bez internetu
Aktualizuj

Steruj smartfonem przy pomocy aplikacji mobilnej

Darmowa aplikacja wBox dostępna na urządzenia z systemami Android i iOS, umożliwia kontrolę oświetlenia, rolet i innych urządzeń podłączonych do sterowników przyciskowych Simon 54 GO z domu i z każdego miejsca na świecie.

wBox

Pierwsza aplikacja, od której wszystko się zaczęło. Posiada wiele funkcji i ustawień, które przez lata były rozwijane aby sprostać wymaganiom użytkowników.

Aplikacja mobilna wBox umożliwia kontrolę oraz pełną konfigurację sterowników Simon 54 GO. Funkcje grupowania oraz scen ułatwiają sterowanie domem oraz zautomatyzowanie pewnych czynności.

Kontroluj oświetlenie

Stosując sterowniki SWITCH i SWITCHD możesz kontrolować oświetleniem w swoim domu za pomocą smartfona. Korzystając z funkcji WŁĄCZ NA CZAS możesz zmienić swój sterownik w wyłącznik czasowy.

Kontroluj rolety

Sterowniki SHUTTER umożliwią Ci pełną kontrolę nad roletami, markizami, ekranami oraz żaluzjami ze zmiennym kątem ułożenia lameli, za pomocą aplikacji mobilnej.

Wbudowana funkcja HARMONOGRAMY pozwoli Ci automatycznie kontrolować stan ułożenia rolety, także z uwzględnieniem wschodów i zachodów słońca w Twojej lokalizacji.

Kontroluj wszystko!

Steruj bezprzewodowo innymi sterownikami i urządzeniami, za pomocą sterownika CONTROL lub nadajnika bateryjnego CONTROL B.

Wykorzystając funkcję STERUJ INNYMI URZĄDZENIAMI, łącz ze sobą sterowniki przy pomocy sieci Wi-Fi zyskując możliwość kontroli z wielu miejsc.

Galeria Simon 54 GO