Biuro Obsługi Klienta

Godziny pracy:
6:00 – 15:00, od poniedziałku do piątku

 

SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Małgorzata Faruga
Telefon: +48 32 324 63 32
E-mail: mfaruga@kontakt-simon.com.pl
SPECJALISTA DS. MAGAZYNOWEJ OBSŁUGI KLIENTA
Katarzyna Gandyk
Telefon: +48 32 324 63 05
E-mail: kgandyk@kontakt-simon.com.pl
   
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Beata Garus
Telefon: +48 32 324 63 96
E-mail: bgarus@kontakt-simon.com.pl
SPECJALISTA DS. MAGAZYNOWEJ OBSŁUGI KLIENTA
Helena Wasilewska
Telefon: +48 32 324 64 75
E-mail: hwasilewska@kontakt-simon.com.pl
   
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Anna Krywult
Telefon: +48 32 324 63 06
E-mail: akrywult@kontakt-simon.com.pl
LIDER DS. MAGAZYNOWEJ OBSŁUGI KLIENTA
Daria Kopacz
Telefon: +48 32 324 64 60
E-mail: dkopacz@kontakt-simon.com.pl
   
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Małgorzata Lower
Telefon: +48 32 324 63 29
E-mail: mlower@kontakt-simon.com.pl
 
   
SPECJALISTA DS. OBSŁUGI KLIENTA
Marcela Zoń
Telefon: +48 32 324 64 84
E-mail: mzon@kontakt-simon.com.pl
KOORDYNATOR BIURA OBSŁUGI KLIENTA
Agnieszka Bartoszek
Telefon: +48 32 324 64 03
E-mail: abartoszek@kontakt-simon.com.pl
   
SPECJALISTA DS. KOORDYNACJI ZAMÓWIEŃ
Marcelina Uchyła
Telefon: +48 32 324 64 85
E-mail: muchyla@kontakt-simon.com.pl
KOORDYNATOR MAGAZYNU
Bartosz Englart
Telefon: +48 32 324 63 89
E-mail: benglart@kontakt-simon.com.pl
   
KIEROWNIK CENTRUM DYSTRYBUCJI
Jarosław Barchnicki
E-mail: jbarchnicki@kontakt-simon.com.pl
 
   

 

 

Informujemy, że Kontakt-Simon nie prowadzi sprzedaży bezpośredniej. Nasze produkty dostępne są w stacjonarnych punktach sprzedaży oraz w sklepach internetowych, ich lista dostępna jest pod tym adresem.